Fotograf z zapałem

Każdy, kto już brał ślub, świetnie wie jak ważny jest zawodowy fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a postacią z pasją i doświadczeniem, która z uśmiechem podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

Tylko w ten sposób można zdobyć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości familijnych, lecz będą mogły być ozdoba domku przez kompletny rok wisząc dostojnie na ścianie i przypominając te radosne chwile. Jak więc szukać fotografa ślubnego, aby go znaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie niewątpliwie znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy np. „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji nieodzowne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, natomiast głównie umiejętności danego fotografa oraz jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet największe doświadczenie w przypadku braku wyobraźni nie dopuści na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Na początek – portfolio!

Dobry fotografik ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, chociażby na własnej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna winna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, jednakże nie powinien bazować wyłącznie na schematach.

Reasumując, wyszukiwania wyśmienitego fotografika ślubnego pożądane byłoby zainicjować znacznie wcześniej – jest to ważna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli przednie zdjęcia z naszego mariażu, czy np.. nie będziemy mieli ich nigdy!